Причиною вибуху на шахті "Краснокутська" назвали цигарки

Держгірпромнагляд створив спеціальну комісію з розслідування причин вибуху, представники якої на даний момент обстежують місце НП.

Вибух на шахті "Краснокутська" в Луганській області міг статися через куріння гірників. Про це 5 серпня заявив перший заступник Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки Віктор Шайтан.

Він нагадав, що 4 серпня на шахті "Краснокутська" держпідприємства "Донбасантрацит", стався спалах метану, внаслідок якого постраждали 23 гірники, один згодом помер у лікарні.

Відповідаючи на питання, чи є на сьогодні попередні висновки щодо причин цієї аварії, Шайтан сказав, що Держгірпромнагляд створив спеціальну комісію з розслідування причин вибуху, представники якої на даний момент обстежують місце НП.

Шайтан зазначив, що під час обстеження у шахті було знайдено декілька пачок цигарок. Він додав, що ймовірною причиною спалаху газу могло стати куріння у шахті.

Нагадаємо, 23 шахтаря були госпіталізовані через спалах метану, що стався 4 серпня на шахті "Краснокутська" державного підприємства "Донбасантрацит". Один зі шпиталізованих шахтарів помер у лікарні. На момент аварії у шахті перебували 224 людини, на аварійній ділянці – 37 гірників.

Міненерговігулля називало попередньою причиною аварії на шахті "Краснокутська" неправильно прийняте інженерне рішення, яке призвело до нестабільного провітрювання. Крім того, міністерство встановило, що на шахті була низька трудова дисципліна.

Як повідомлялося раніше, в п'ятницю, 29 липня, сталося одразу дві великі аварії на українських шахтах. На шахті "Суходольська-Східна" в Луганській області на глибині 915 м стався вибух повітряно-метанової суміші. Загинули 27 гірників.

На поверхні шахти ім. В.М. Бажанова ДП "Макіїввугілля" у Макіївці сталося раптове обвалення 65-метрового баштового копру – пристрою для підйому-спуску людей та вантажу. Там загинули 11 людей.

Читайте також:

На Луганщині сталася нова аварія на шахті: 23 постраждалих

Кількість загиблих на шахті "Суходольська-Східна" зросла до 27 людей

Профспілка гірників: людей на "Суходольській-Східній" вбили в гонитві за тоннами вугілля

Названо причину трагедії на шахті імені Бажанова в Макіївці

ВідеоОдин із постраждалих на шахті “Краснокутська” помер у лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: