Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Причиною замовного викрадення бізнесмена на Київщині стала англійська школа в Донецьку

Правоохоронці розкрили деталі спецоперації.

Силовики затримали організаторів гучного злочину, який стався кілька днів тому на Київщині. Тоді нападники на вулиці схопили підприємця, запхали його у бус і втекли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Анастасія із жахом згадує минулі три доби. У п'ятницю її хлопця – підприємця, власника кількох крамниць – зухвало викрали у закритому житловому комплексі на очах у десятків перехожих. "Всі ці три дні тривали дуже довго. Це було нестерпно, бо все лізло в голову", - зізналася Анастасія Смалюшок. Процес викрадення потрапив на камери відеоспостереження. Невідомі під'їхали на бусику, вдарили Миколу Куликова, запхали у машину та чкурнули геть. Зв'язок із хлопцем зник, але викрадачі теж не телефонували і не просили грошей.

ВідеоВикрадення бізнесмена на Київщині: організаторами злочину виявилися екс-працівник СБУ та його син

Силовики затримали організаторів гучного викрадення, яке сталося кілька днів тому. Тоді нападники на вулиці схопили підприємця, запхали його у бус і чкурнули. Замовником виявився дядько потерпілого, колишній співробітник СБУ. На що він сподівався і чим усе закінчилось – далі у сюжеті.

Викрадення бізнесмена на Київщині: організаторами злочину виявилися екс-працівник СБУ та його син

Сьогодні ж правоохоронці розкривають усі карти – мовляв, про викрадення вони знали, ба більше: фактично керували ним, бо це була спецоперація. "Було зімітоване викрадення людини. Це набуло розголосу у ЗМІ, і у всіх оточуючих склалось враження, що все йде згідно запланованого", - пояснив прокурор Станіслав Петренко. Поки ж звістка облітала мережу, а родичі Миколи не знаходили собі місця, самого потерпілого охороняли силовики та чекали появи замовників злочину. Ним виявився рідний дядько викраденого разом зі своїм сином.

Зловмисники передали виконавцям, які співпрацювали зі слідчими спершу 600 доларів, після розголосу про начебто вдалу спецоперацію віддали ще три тисячі. Викрити замовників було непросто, бо дядько – теж силовик, але колишній. Він проживає на окупованій території та є пенсіонером СБУ. Злочинці приїхали до Києва, привезли гроші, і мали б обміняти їх на Миколу, але не встигли – їх зі зброєю схопили у гаражному кооперативі на столичному Подолі. Як виявилося, хлопця викрали, бо хотіли відібрати майно та бізнес його мами в окупованому Донецьку. "Його мама педагог, у неї своя школа англійської мови", - пояснили силовики.

ТСН зв'язалася із цією жінкою. Вона пояснила родинні розбірки задавненим конфліктом: "У нас протягом кількох років спілкування немає. Розійшлися в інтересах".

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції