Пригоди натовців в Одесі

На четвертий день перебування в Одесі, натовці зазнали перших утрат. Двоє матросів перегрілися на сонці, а один зліг із запаленням легенів.

Міжнародні навчання "Сі Бриз - 2001" в Одесі (Фото: www.radiosvoboda.org)
Натовці мають в Одесі багато розваг і задоволення - і так само багато проблем. (Фото: www.radiosvoboda.org)

Моряки сьогодні були у відгулі. Молодецькі підводники з Туреччини - Кадир, Мустафа, Уміт і Юнус - в Одесі вже вдруге, тому знають, у якому кафе можна з'їсти справжній турецький кебаб, а де нагодують справжнім українським борщем, де сфотографуватися і з якого місця не варто дивитися на Дюка. Але розібратися, де справді українські сувеніри, поки що не можуть.

Коментує Кадир Февзі - матрос підводного човна "Анафарталар”: "...Одеса - дивовижне місто. Тут стільки цікавих місць. Ми придбали сувеніри - національні українські матрьошки, але ваші дівчата - це щось неймовірне, і їх так багато. Голову можна звернути, гуляючи тут...".

Сьогоднішня доля у хлопців, як у пісні радянських часів про солдата у звільненні - який поп'є кваску, купить ескімо, сходить у кіно, та ще півдня залишиться. Жодних розваг, Жодних концертів для них не планували.

Усі отримали інструкцію, де в Одесі варто гуляти, а куди не варто пхати свого носа. На базу мають повернутися рівно о десятій вечора. Одесити, на відміну від Феодосійців, виявилися гостиннішими й мають чималий зиск. Турецькі матроси в день на розваги витрачають у середньому 50 доларів, американці - не менше сотні. А всього в об'єднаній ескадрі - близько тисячі іноземних моряків.

Немає і обіцяних антинатовським комітетом численних мітингів. На четвертий день перебування іноземних вояків оберігати українську землю прийшли 13 пікетувальників. Вони старанно вигукували традиційні гасла та співали псалми.

А завтра вже розпочинається активна фаза навчань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: