Прихильниця іPad Тимошенко в СІЗО шкодує про смерть "чарівника" Джобса

Екс-прем'єр після смерті Стівена Джобса буде інакше ставитись до емблеми Apple.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко висловила співчуття у зв'язку зі смертю засновника компанії Apple Стіва Джобса.

"Від нас пішов Стів Джобс - чарівник, який втілював наші мрії, робив їх реальністю та давав нам торкнутись до них рукою", - сказала Юлія Тимошенко.

Вона впевнена, що дивовижні винаходи Джобса змінили життя сотень мільйонів людей в усьому світі.

"Відтепер для мене відсутній шматочок яблука у емблемі Apple буде особливим символом - це серце генія, його світла душа, яка вже у кращому світі...", - поділася Тимошенко своїми переживаннями.

До арешту Тимошенко не розлучалась зі своїм іPad - одним з найпопулярніших продуктів компанії Apple. Завдяки йому вона прямо в залі суду читала як ЗМІ висвітлюють процес над нею і колишнім міністром внутршніх справ Юрієм Луценком, а також писала повідомлення на своїй сторінці у Twitter. Раніше Тимошенко за допомогою іPad на допиті у Генпрокуратурі писала, про що її питають.

Нагадаємо, суддя Печерського райсуду Родіон Кірєєв 30 вересня ухвалив рішення про те, що 11 жовтня оголосить вирок у справі Тимошенко, і в залі суду зможуть бути присутні лише журналісти. До оголошення вироку Тимошенко знаходитиметься у СІЗО.

5 жовтня після тривалої хвороби у віці 56 років помер засновник корпорації Apple Стів Джобс. Він заснував компанію Apple у 1976 році разом зі Стівом Возняком і Рональдом Уейном. У 1985 році він пішов звідти через розбіжності з вищим керівництвом корпорації, а в 1997 році повернувся і з 2000 року сам став її генеральним директором.

У січні 2010 року Джобс представив публіці новий пристрій Apple - інтернет-планшет iPad, а у вересні остаточно пішов з компанії. Мільйони фанатів Apple у всьому світі прощаються з Джобсом словами "Спочивай з миром в iРаю", RIP Steve Jobs, ThankYouSteve, iDead, iHeaven, iClouds і iSad - визнання досягнень Джобса в стилі назв продуктів Apple.

Читайте також:

Печерський суд долучив до кримінальної справи Тимошенко записи в її блозі

Тимошенко пише у Twitter на допиті у Генпрокуратурі

Тимошенко знову не змогли вивести з-під кримінальної відповідальності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: