Прихильник незалежної Бессарабії вийшов на свободу за "законом Савченко"

Журналіст-сепаратист провів у СІЗО 11 місяців замість трьох років обмеження волі.

Одеський журналіст Артем Бузила, засуджений за посягання на територіальну цілісність України, вранці 30 березня вийшов на свободу.

Про це повідомляє місцеве видання "Таймер" з посиланням на адвоката засудженого.

Головний редактор видання "Насправді" отримав три роки і вісім місяців обмеження волі за те, що готував створення незалежної від України держави Бессарабія. Бузила на суді повністю визнав свою провину, за це його засудили до обмеження волі, але він все одно залишився в СІЗО.

За "законом Савченко" один день у СІЗО вважається за два дні позбавлення волі і чотири дні обмеження. Бузила провів в ізоляторі 335 днів і, таким чином, 29 березня закінчився термін його покарання.

Нагадаємо, на Одещині СБУ заблокувала спробу поширення фейкового руху "Народна рада Бессарабії", інспірованого російськими спецслужбами. Правоохоронці виявили і заблокували законспіровані контакти координатора "НРБ" − громадянина РФ, екс-керівника підрозділу міністерства держбезпеки невизнаної Придністровської Молдавської республіки, який підозрюється в причетності до спецслужб РФ і знаходиться в Москві.

У будинках сепаратистів у спеціально обладнаних схованках вилучено комп'ютерну техніку та носії інформації з "конституцією Бессарабської народної республіки", "маніфестом народної ради Бессарабії", понад 500 примірників сепаратистської газети "Новоросія", інші інформаційні матеріали, платіжні доручення і банківські картки, які, ймовірно, використовувалися для фінансування антиукраїнської діяльності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: