Прихильники Каддафі прийняли Януковича за лідера повстанців

Завідуюча гінекологічним відділенням лікарні міста Сабрата повісила на стіні в своєму кабінеті фотопортрет Януковича. Фото побачили прихильники Каддафі.

У Лівії жінка-лікар, громадянка України, через портрет президента України Віктора Януковича стала жертвою нападу прихильників Муаммара Каддафі.

Як повідомляється, завідуюча гінекологічним відділенням лікарні міста Сабрата повісила на стіні в своєму кабінеті фотопортрет Януковича. Фото побачили прихильники Каддафі, які вирішили, що на портреті зображений один з лідерів повстанців.

Через це фото жінку сильно побили, а сам знімок порвали. Проте, поліція, яка прибула до місця події, змогла пояснити лівійцям, що до чого.

Громадянка України наразі вже пішла на поправку і почуває себе нормально.

Нагадаємо, у Лівії з 19 березня триває військова операція міжнародної коаліції, яка стала можлива після прийняття  Радбезом ООН резолюції про створення над країною безпольотної зони.

З Лівії вже було евакуйовано більше двох тисяч українців, Наразі у Лівії залишаються близько 600 громадян України. Для евакуації тих, хто ще бажає залишити країну, українська влада відправила до Лівії військовий корабель "Костянтин Ольшанський".

Все про події у Лівії читайте тут

Читайте також:

Луганський зброяр зробив шаблю з бюстом Януковича

Донецькі міліціонери повісили у себе портрет Януковича, намальований ногами

У Донецьку вирізьбили на кавуні портрет Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: