Прихильники мера Вишгорода перешкоджали роботі знімальної групи ТСН під стінами Печерського суду

Активісти намагалися зірвати пряме включення журналістки.

Учасники мітингу, що вихідними пройшов під стінами Печерського суду Києва у зв'язку із затриманням міського голови Вишгорода Олексія Момота, погрожували знімальній групі ТСН та перешкоджали її роботі. Зокрема, активісти провокували журналістку ТСН та оператора, а також чинили на них тиск.

Окрім цього, прихильники Олексія Момота висловлювали своє невдоволення тими матеріалами ТСН, що раніше виходили в ефірі 1+1 з приводу судової справи щодо мера Вишгорода, а також звинувачували у необ'єктивності, і казали про те, що нібито з машини ТСН роздавали гроші "тітушкам".

Після цього активісти намагалися зірвати пряме включення журналістки ТСН, оточивши її та оператора, та намагались завадити їх професійній діяльності, в тому числі і безпосередньо під час включення.

"Причиною нападок, вірогідно, послужило те, що знімальна група ТСН найпершою прибула до Печерського суду – це, на думку мітингувальників, було сплановано та говорить про "заангажованість" роботи ТСН. Насправді ж знімальна група дуже оперативно виїхала на місце проведення судового засідання, після того, як редакція ТСН отримала інформацію про нього. Жодних таємних смислів у цьому немає – це нормальна практика роботи служби новин", - розповів директор Служби безпеки Групи 1+1 медіа Володимир Тарасюк.

Наразі мітингувальники продовжують тиск на журналістів ТСН, а також розповсюджують неправдиву інформацію щодо їхньої діяльності.

"Ми розцінюємо даний інцидент як спробу вчинення тиску на журналістів 1+1 з метою висвітлення ситуації у вигідному для прихильників мера світлі", - додав директор департаменту новин Сергій Попов.

Наразі, 1+1 медіа розглядає можливість подання заяви до поліції на осіб, що чинили тиск та перешкоджали роботі знімальної групи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: