Прихильники пастора Аделаджі готують новий Майдан за півмільярда доларів

Адепти "Посольства Божого" готують масштабні акції на захист свого лідера, якому загрожує арешт.

На випадок арешту пастора Сандея Аделаджі "Посольство Боже" має екстрений план: від  організації наметового містечка до пікетів й навіть голодування. На таку кампанію можуть витратити близько 500 мільйонів доларів, акумульованих на рахунках церковного "Клубу тисячі мільйонерів".

Про це йдеться у відповідному документі, який є в розпорядженні видання "Газета по-киевски".

За словами джерела видання у правоохоронних органах, таємна схема порятунку пастора вже  починає втілюватися в життя.

Зокрема, прихильники Аделаджі розгортають повномасштабну кампанію обілення пастора, імідж якого підмочений кримінальною справою щодо величезного шахрайства.

Поки що нібито запущено першу частину плану - на підтримку пастора роздають "позитивні" листівки, готують виступи у ЗМІ. Крім того, за інформацією видання, близько 600 осіб займаються написанням позитивних коментарів про пастора в блогах, форумах і соцмережах в Інтернеті.

Однак, у випадку арешту Аделаджі, його підопічні готові розпочати масштабні акції протесту, наметові містечка й навіть голодування.

Офіційно у МВС цю інформацію не підтверджують, однак, окремі міліціонери кажуть,  що від прихильників Сандея можна очікувати що завгодно.

Тим часом у церкві Аделаджі говорять, що їм зовсім не потрібно спеціальних планів, тому що люди за власною ініціативою будуть захищати свого пастора у випадку, якщо його арештують.

Нагадаємо, громадянин Нігерії, пастор Церкви Посольства Божого Сандей Аделаджа, який офіційно проживає в Україні, звинувачується в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах.

Крім того, СБУ почала перевірку "Клубу тисячі мільйонерів", пов'язаного з "Посольством божим". Приводом для перевірки стало звернення громадян, які заявили, що керівництво клубу (за документами громадської організації) вимагало в парафіян гроші на земельні і будівельні проекти.

Читайте також:

Сандей Аделаджа пішов у "підпілля"

Суд припинив ліквідацію скандальної фінансової групи King's Capital

Людей, які брали кредити під впливом "Посольства Божого", виселяють з будинків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: