Прихильники Януковича прийшли під Раду захищати "Харківські угоди"

На мітинг також прийшли депутати Верховної ради, які підтримують продовження до 2042 року перебування Чорноморського флоту Росії на території України.

Близько 1 тисячі прихильників президента Віктора Януковича зібралися біля паркану коло будівлі Верховної ради і проводять мітинг на підтримку зовнішньої політики, яку проводить президент.

Зокрема, прихильники президента висловлюють свою підтримку "Харківським угодам", підписаним президентами України й Росії у квітні минулого року.

Ті, хто зібралися, тримають державні прапори й прапори громадської організації "Союз молоді регіонів".

У них також плакати з написами: "Забезпечимо стабільність - забезпечимо добробут", "Підтримуємо зовнішню політику Януковича", "Віримо в нашого президента", "Діяльність президента - стабільність, упевненість, перспективи".

У ході мітингу виступають депутати Верховної ради, які серед іншого підтримують підписання українсько-російської угоди про продовження до 2042 року перебування Чорноморського флоту Росії на території України в обмін на газові преференції і заявляють, що такий крок був продиктований необхідністю покращення якості життя українців.

Як відомо, 27 квітня 2010 року парламент ратифікував угоди, укладені президентами України й Росії Віктором Януковичем і Дмитром Мєдвєдєвим у Харкові. Цими угодами, було пролонговано базування російського Чорноморського флоту в Криму до 2042 року в обмін на знижки на російський газ.

На сьогодні ставлення українців до підписання "Харківських угод" погіршилось: 38% опитаних ставляться до цього в цілому позитивно, тоді як 31% дотримується протилежної точки зору. У квітні минулого року в цілому позитивно їх оцінювали 58%, негативно - 26%.

Читайте також:

Грищенко звинуватив Тимошенко в появі Харківських угод

На Януковича подали до суду за "Харківські угоди"

Янукович заявив, що без "харківських угод" країну б втратили

ВідеоПрихильники Януковича прийшли під Раду захищати "Харківські угоди"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: