Прихильники Яроша познущалися над сепаратистом, який зіпсував білборд із Савченко

Прихильника Росії пофарбували в синій колір.

У Дніпропетровську активісти "Державна ініціатива Яроша" впіймали чоловіка, який обмальовував місто антиукраїнськими гаслами. Прихильник сепаратистів саме фарбою з балончика писав на стіні слово "Росія" і вже намалював свастику, яка, на його думку, повинна була символізувати українську владу.

Як виявилося, останні два роки чоловік постійно ночами малював на зупинках громадського транспорту в центрі міста написи "Росія", "Новоросія", "Русь". На його ж рахунку і зіпсований зеленою фарбою бігборд із зображенням української льотчиці Надії Савченко, яка перебуває в російському полоні.

Активістам чоловік пояснив свою діяльність тим, що він – проти Євросоюзу. А сам працює прибиральником і охоронцем в храмах Московського патріархату в Новомосковську та Дніпропетровську.

Затриманого шкідника патріоти пофарбували в синій колір і передали працівникам поліції як хулігана, впійманого на місці злочину.

Раніше в Миколаєві було виявлено працівницю МВС, яка захоплювалася діями сепаратистів "ДНР" і "ЛНР" на Донбасі.

А суд визначив відбути рік ув'язнення жителю АРК, який сприяв проведенню незаконного референдуму на півострові щодо підпорядкування Криму Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: