Прихильники Ющенка залишають Народний рух України

Низка обласних організації НРУ виступає проти зближення керівництва Руху з Блоком Юлії Тимошенко.

В понеділок керівництво полтавської обласної організації Народного руху України (НРУ) на чолі з Олегом Пустовгаром вийшло з партії та вступило до лав громадського руху "За Україну!" (лідер – В'ячеслав Кириленко).

Приводом для такого рішення стало зближення керівництва Руху з БЮТ.

"Нинішня верхівка НРУ під керівництвом Бориса Тарасюка всіляко наполягає на зближенні з БЮТ, погляди якого повністю розходяться з програмними цілями та ідеологічними основами Руху", - йдеться в заяві прес-служби "За Україну!".

Олег Пустовгар повідомив, що на виборах президента "За Україну!" підтримуватиме чинного главу держави: "У нас немає іншого кандидата, окрім Ющенка, і ми не згодні з наміром Тарасюка йти в президенти".

З чуток, приклад полтавської обласної організації найближчим часом наслідує низка інших обласних організацій НРУ.

Зокрема, за словами виключеного з Руху народного депутата Ярослава Кендзьора (який, утім, не втратив зв'язків з партією), конференції більшості районних партійних організацій Львівщини вже ухвалили рішення про підтримку кандидатури Віктора Ющенка на президентських виборах.

Кендзьор стверджує, що івано-франківська, львівська, тернопільська обласні організації, та більшість районних організацій Хмельниччини, категорично проти висунення в президенти Бориса Тарасюка.

"Ми ж знаємо, що в грудні пан Тарасюк зніме свою кандидатуру і закличе "рухівців" підтримати Юлію Тимошенко", - пояснив Кендзьор.

Читайте також:

Ющенко: я думаю не про вибори, а про своїх дітей

Герман: Тимошенко прокидається та лягає спати з ім’ям Януковича на губах

Мєдвєдєв: основа політики Ющенка - антиросійська позиція

Яценюк: я вже мав би померти від "зіркової хвороби"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: