Прихильників Януковича на Сході поменшало вчетверо

Згідно з результатами опитування, кількість прихильників Януковича на сході скоротилася з 70% до 17%.

Кількість людей на Сході які позитивно оцінюють політику президента Віктора Януковича скоротилася з 70% до 17% (в 4 рази - ред.). Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Якщо в середині 2010 року більшість українців позитивно ставилися до політики влади, то в лютому ці оцінки змінилися переважно негативними.

57% громадян України вважають, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку, ще 13% вважають, що справи взагалі не йдуть. Решта 13% вважають обраний напрям правильним

Крім того, майже 53% громадян оцінюють політику влади в основному або більшою мірою негативно, 30% схильні оцінювати цю політику непевно - частково позитивно, частково негативно, і лише 14% схиляються більше до позитивної оцінки, ніж до негативної.

У порівнянні з червнем минулого року поширеність позитивних оцінок політики влади серед громадян України скоротилася від 48% до 14%, а поширеність негативних оцінок зросла від 21% до 53%.

Як повідомлялося раніше, рейтинг Януковича за рік упав удвічі. За рік свого правління президент розгубив половину своїх прихильників. Його популярність в народі знижується, проте рівень довіри як і раніше досить високий, і він досі лишається найбільш рейтинговим політиком країни.

Читайте також:

Українці поставили Януковичу ту ж оцінку за перший рік, що й Ющенку

Більше половини українців впевнені, що Янукович виконує свої обіцянки

країнці оцінили демократію Януковича на слабеньку трієчку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: