Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Приховані загрози м'яса: "Життя без обману" навчить обирати свіжину без антибіотиків та барвників

Автори проекту відправили на перевірку декілька видів м'яса для виявлення токсинів, антибіотиків та інших шкідливих речовин.

Сьогодні, 4 жовтня, о 22:00 Олексій Душка, автор і ведучий розслідувального реаліті "Життя без обману", розповість телеглядачам, до яких хитрощів вдаються виробники, аби подовжити строки придатності та штучно збільшити вагу м'яса.

У цьому випуску програми "Життя без обману" автори проекту відправили на перевірку декілька видів м'яса для виявлення токсинів, антибіотиків, інших шкідливих речовин і надлишковий вміст води. Зокрема фахівці з Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи перевірили м'ясо курки, індички, свинину та яловичину. Вже сьогодні під час ефіру програми Олексій представить телеглядачам неочікувані результати досліджень.

Також, ведучий представить рейтинг м'яса та розповість, які види м'яса більш безпечні, в яких частинах тушки практично немає антибіотиків, та яких тварин неможливо примусово нагадувати хімією. Крім того, Олексій Душка продемонструє, як в домашніх умовах відрізнити підробку від справжнього домашнього м'яса, та як виявити надлишкову кількість води у шматі м'яса.

Крім того, сім'ї-учасники проекту пройдуть комплексне обстеження в одній з найкращих лікарень столиці, де провідні лікарі покажуть реальний вплив щоденного вживання м'яса з антибіотиком, та допоможуть скорегувати добову норму деяких видів м'яса.

Наприкінці випуску сім'я, яка впорається із завданнями ведучого, отримає в подарунок новий холодильник.

Нагадаємо, продукти, які беруть участь у лабораторних дослідженнях, обираються телеглядачами за допомогою онлайн-голосування на офіційній сторінці програми у Facebook та на сайті телеканалу 1+1.

Про те, як не купувати воду замість м'яса, як відрізнити справжню домашню курку від пофарбованої, та до яких наслідків може призвести щоденне вживання неякісного м'яса, дивіться в програмі "Життя без обману" сьогодні, 4 жовтня, о 22:00 на телеканалі 1+1

Залиште свій коментар

Вибір редакції