Прикарпатські чоловіки вчаться воювати, аби боронити Україну від російського агресора

Вони за допомогою волонтерів опановують самозахист, тактику бою, мистецтво стрільби.

Боронити Україну від російського агресора готуються прикарпатські чоловіки.

Більшість з них свого часу навіть ухилилися від служби в армії. Однак тепер кинули домашні справи та на експромтом створеному полігоні вчаться воювати, йдеться у сюжеті ТСН.

Добровольці під наглядом професійних інструкторІв-волонтерів опановують самозахист, тактику бою, мистецтво стрільби.

"Батальйон оборони" – так умовно називаються ті, хто зараз тренуються на полігоні. Загалом на боротьбу з ворогом Прикарпаття готове кинути щонайменше дванадцять тисяч добровольців. Зараз тут їх тренуються лише двісті – це перша група. Військові курси триватимуть для них п'ять днів.

Чоловіки кажуть, що кинули весняні роботи на дачах та городах, взяли дозволи у роботодавців та навіть повмовляли дружин відпустити їх на вишкіл. Сплять у наметах, харчуються з польової кухні.

Серед добровольців навіть кілька дівчат, військової муштри не оминають і вони.

ВідеоНа Прикарпатті готують оборонні загони

Добровольцям "батальйону оборони" тут викладають ази військової науки: рукопашний бій, штикову атаку, з чого складається пістолет, як літають кулі, вчать стріляти – як це довелось б їм робити на війні.

Інструкторами  є колишні спецпризначенці та нинішні правоохоронці. Як вижити на війні та захищати батьківщину добровольців вчать безкоштовно.

Цей вишкільний табір організували без підтримки військових. Ініціатори за тиждень зібрали тринадцять тисяч гривень та почали облаштовувати територію біля сільського озера. Чим змогли – наметами, харчами, водою – допомогли небайдужі люди.

Чотирьох днів наполегливих тренувань деяким добровольцям вистачило не лише, щоб схуднути та кинути курити, але й самим стати "інструкторами".

Нагадаємо, українці масово записуються в ополченці і вчаться воювати. У складі резервної армії навіть є дівчата та літні люди.

Журналіст ТСН, Алла Пасс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: