Прикарпаття знову затопило: паводок пошкодив дороги у двох районах

Прикарпаття знову затопило: паводок пошкодив дороги у двох районах

Фото: Алла Пасс

Проїзд ускладнений до десятка присілків.

Прикарпаття, що найбільше постраждало від нещодавньої повені, знову затопило. Через рясні зливи розлилися місцеві потічки й пошкодили дороги у Косівському та Коломийському районах.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Проїзд ускладнений до доброго десятка присілків. Вже другий тиждень після червневої повені обмежене транспортне сполучення із шістьма гірськими селами. 

Рятувальники майже всюди викачали воду. Вона залишається тільки в десятку підвалів. 

Селяни ж рахують збитки. Гроші, обіцяють посадовці, потерпілі отримають до кінця тижня. Загалом це 250 мільйонів гривень майже половина суми, яку Прикарпаття отримало від держави на ліквідацію наслідків стихії. 

Загалом на Заході Україні бурхлива вода повністю зруйнувала або пошкодила понад 700 км доріг та понад три сотні мостів.

Як повідомлялося, на заході України повені наробили лиха: будинки та дороги затопило. Опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині: там було оголошено про "червоний" рівень небезпеки. 

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що понад 700 мільйонів гривень на відбудову після паводку вже є на рахунках Держказначейства. Тому уряд якнайшвидше чекає на фінансові звіти чиновників - кому потрібна допомога і яку інфраструктуру варто відбудовувати передусім.

Повʼязані теми:

Наступна публікація