Прикордонникам заборонять перевіряти гаманці молдован

На громадян Молдови не поширюватиметься вимога ввозити в Україну кошти в 20-кратному розмірі від прожиткового мінімуму.

Голова Державної прикордонної служби Микола Литвин прогнозує, що Молдова й кілька інших країн будуть виключені з переліку країн, відносно громадян яких здійснюється вибірковий контроль підтвердження фінансового забезпечення їх перебування в Україні.

"Я думаю, що деякі країни будуть виключені із цього списку... Молдова у тому числі", - сказав Литвин.

Він зазначив, що внесення змін до цього списку є прерогативою Міністерства закордонних справ й остаточне рішення буде прийматися найближчим часом.

Нагадаємо, з 25 серпня українські прикордонники здійснюють вибіркову перевірку іноземних громадян на наявність мінімальної кількості фінансових коштів, необхідних для перебування в Україні протягом місяця.

До списку держав, громадяни яких повинні підтверджувати своє фінансове забезпечення, входить 90 країн, серед яких 5 країн колишнього СРСР (Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан) і 85 країн Африки й Азії.

Громадяни цих країн повинні мати при собі кошти в 20-кратному розмірі прожиткового мінімуму, установленого в Україні на день їхнього в'їзду на її територію, з розрахунку на кожен місяць перебування, але не менше ніж на 1 місяць. Таким чином, мінімальна сума для в'їзду в Україну становить 12520 гривень, або еквівалент в іноземній валюті за курсом НБУ на день в'їзду.

Читайте також:

Азіатів, африканців та молдован не впускатимуть в Україну без грошей

Чернігівські прикордонники затримали 24 діжки нелегального меду

В "Борисполі" піймали шістьох неадекватних громадян Конго

Львівські прикордонники затримали крокодилів, мавп і папуг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: