Прикордонники домовились з протестувальниками розблокувати один пункт пропуску до Польщі

Ще три КПП продовжують блокувати.

Рух транспорту в напрямку пункту пропуску "Грушів", що розташований на українсько-польському кордоні, відновлено. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Водночас повідомляється, що поблизу пунктів пропуску "Шегині", "Рава-Руська" та "Краківець" блокування поки продовжується. З мітингувальниками працюють представники Національної поліції.

"Державна прикордонна служба України спільно із представниками місцевої влади та правоохоронними органами продовжує вживати заходи щодо роз'яснення серед мешканців прикордоння щодо тимчасового призупинення польською стороною малого прикордонного руху між Україною та Польщею. Подорожуючих просимо врахувати інформацію про блокування доріг поблизу пунктів пропуску під час планування поїздок за кордон", - попереджає ДПСУ.

Як відомо, активісти блокують під'їзди до КПП через те, що Польща тимчасово припинила малий прикордонний рух із Україною. Протягом найближчого місяця українці, які мешкають на прикордонних територях і раніше могли перетинати пункти пропуску за спеціальними дозволами, тепер можуть потрапити до сусідньої країни лише на загальних підставах - за наявності візи. Заходи пов'язані з проведенням у країні саміту НАТО та забезпеченням безпеки цього заходу.

Як сприйняли українці тимчасові обмеження на в'їзд до Польщі за спеціальними дозволами

Близько години тому до пункту пропуску прийшли кілька десятків людей. Вони не пропускають автомобілі і вимагають, аби постанову про тимчасове призупинення малого прикордонного руху негайно скасували. Найбільше постраждали люди, що пересуваються на автомобілях з польською реєстрацією і кожних 5 днів їм потрібно перетинати кордон. 

Чому український гурт Ot Vinta не впустили в Польщу

Гурт запросили на захід у Варшаві. Українці мали офіційний лист-запрошення. Та перетнути кордон папір не допоміг. У хлопців перевірили документи, зняли відбитки, протримали 9 годин та відправили назад до України, незважаючи на наявність в учасників гурту дійсного Шенгену. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: