Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прикордонники на кордоні з Придністров'ям не пропустили п'ятьох людей, один з них проривався полями

Через воєнний стан на цій ділянці посилили контроль під час перевірки іноземців.

Прикордонників на Придністровській ділянці кордону з Молдовою перевели на повну бойову готовність. Збільшили кількість патрулів та посилили контроль під час перевірки іноземців, які приїжджають до України. На Одещині в пункті пропуску "Кучурган" напередодні не пропустили через рубіж п’ятьох людей, троє з яких - росіяни. Вони не змогли пояснити мети візиту до України, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

В руках автомати, на ременях - додаткові магазини з набоями. Усі авто ретельно перевіряють, в тому числі і з собаками. Так тепер в умовах воєнного стану працюють на “Кучургані” прикордонники. Ті, хто чергує поза пунктом пропуску — у бронежилетах.

ВідеоПрикордонники ретельніше перевіряють іноземців, які не можуть пояснити мету приїзду до України

Прикордонників на Придністровській ділянці межі з Молдовою перевели на повну бойову готовність. Збільшили кількість патрулів та посилили контроль при перевірці іноземців, які приїжджають до України. На Одещині в пункті пропуску "Кучурган" напередодні не пропустили через кордон 5 людей, троє з яких росіяни. 

Прикордонники ретельніше перевіряють іноземців, які не можуть пояснити мету приїзду до України

Прикордонники розповідають — тепер особливо прискіпливі до іноземців, які не можуть пояснити мету приїзду в Україну. Лише за перший день військового стану не пропустили п'ятьох чоловіків, троє з яких росіяни. Одного після відмови у в'їзді прикордонникам довелося ловити полями.

"Він плутався, не зміг пояснити свою мету поїздки на територію України. Називав спочатку одні дані, потім інші. Це було видно і йому було відмовлено у перетині кордону і вже цієї ночі він спробував незаконним шляхом потрапити на територію України в обхід пункту пропуску. Його було затримано і притягнуто до відповідальності", - розповів помічник начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону Іван Іванчук.

Черги через посилення контролю не з'явилися. Лише зранку було скупчення машин з боку невизнаної республіки. Однак вартові кажуть — затор не пов'язаний з введенням воєнного стану і виникає тут щоранку. Адже багато жителів прикордонних селищ працюють в Україні і поспішають вчасно потрапити на роботу. Ближче до обіду на пункті пропуску взагалі стає порожньо. Люди переконують - змін при перетині кордону не помітили.

Аби посилити контроль на кордоні, тут створюють резервні групи швидкого реагування і навіть відкликають людей з відпусток.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції