Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прикордонники на Львівщині підняли прапори флоту з поваги до полонених моряків

Охоронці кордони сподіваються, що їхня акція підтримає бранців Кремля.

Прикордонники Львівщини вирішили підбадьорити екіпажі українських кораблів "Яни Капу", "Бердянськ" та "Нікополь". Біля Західного регіонального управління "зелені берети" підняли свій прапор і стяг Військово-морського флоту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ви – приклад мужності, витримки і патріотизму для всього персоналу. Тримайтеся, ми з вами, ми переможемо. За нами правда, з нами Бог, слава Україні", - сказав керівник штабу Західного регіонального управління ДПСУ Руслан Краснопортко.

ВідеоЛьвівські прикордонники зняли мотиваційне відео на підтримку полонених моряків

Біля Західного регіонального управління "зелені берети" підняли свій прапор і стяг Військово-Морського флоту. У Львівському прикордонному загоні  відбулося шикування всього персоналу і там теж розгорнули військово-морський стяг. Прикордонники кажуть, що пишаються незламністю моряків і чекають на їхнє швидке повернення додому. 

Львівські прикордонники зняли мотиваційне відео на підтримку полонених моряків

У Львівському прикордонному загоні вишикувалися всі службовці і теж розгорнули флотське знамено. Прикордонники пояснили, що пишаються незламністю моряків і чекають на їхнє швидке повернення додому. "Ми віримо, що хлопці повернуться в найкоротший термін живими та здоровими до своїх домівок", - заявив керівник штабу Львівського прикордонного загону ДПСУ Ігор Римарчук.

Усі 24 бранці, захоплені в неділю росіянами в Чорному морі, зараз у московських тюрмах "Матроська тиша" та "Лефортове". До них не пускають ні адвокатів, ані українських консулів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції