Прикордонники не пустили на тренінг до України кореспондента російського "Дождя"

Журналіст не зміг підтвердити мету поїздки.

Українські прикордонники відмовили російському журналісту каналу "Дождь" Олексію Коростельову у в'їзді до України під час перевірки в аеропорті "Бориспіль".

Про це повідомляє "Дождь".

Коростельов їхав на тренінг з журналістських розслідувань, організований консорціумом OPEN Media Hub. Під час перевірки в аеропорті кореспондента запросили на співбесіду, після чого забрали паспорт. Через чотири години йому видали документ з відмовою в перетині кордону.

За даними українських прикордонників, Коростельов не зміг підтвердити мету поїздки, не мав запрошення від організаторів заходу, а також не мав достатньо коштів для перебування в Україні. Для перебуваня в Україні від першого до сьомого липня журналіст повинен був взяти 540 доларів. 

Сам Коростельов стверджує, що запрошення мав, а витрати зобов'язалися взяти на себе організатори тренінгу. Він також не був на території ОРДЛО і окупованого Криму. Його колегам з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Молдови у в'їзді не відмовляли.

Нагадаємо, російського актора Бориса Каморзіна, відомого за ролями у серіалах "Нюхач", "Ліквідація", "Солдати" та інших, не пустили через держкордон. 

Залиште свій коментар