Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прикордонники не пустили на тренінг до України кореспондента російського "Дождя"

Журналіст не зміг підтвердити мету поїздки.

Українські прикордонники відмовили російському журналісту каналу "Дождь" Олексію Коростельову у в'їзді до України під час перевірки в аеропорті "Бориспіль".

Про це повідомляє "Дождь".

Коростельов їхав на тренінг з журналістських розслідувань, організований консорціумом OPEN Media Hub. Під час перевірки в аеропорті кореспондента запросили на співбесіду, після чого забрали паспорт. Через чотири години йому видали документ з відмовою в перетині кордону.

За даними українських прикордонників, Коростельов не зміг підтвердити мету поїздки, не мав запрошення від організаторів заходу, а також не мав достатньо коштів для перебування в Україні. Для перебуваня в Україні від першого до сьомого липня журналіст повинен був взяти 540 доларів. 

Сам Коростельов стверджує, що запрошення мав, а витрати зобов'язалися взяти на себе організатори тренінгу. Він також не був на території ОРДЛО і окупованого Криму. Його колегам з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Молдови у в'їзді не відмовляли.

Нагадаємо, російського актора Бориса Каморзіна, відомого за ролями у серіалах "Нюхач", "Ліквідація", "Солдати" та інших, не пустили через держкордон. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції