Прикордонники піймали херсонських браконьєрів з великою кількістю риби

Державна прикордонна служби України затримала херсонське судно "Барс", на борту якого було виявлено 440 кг незаканно виловленої риби.

Прикордонники затримали рибопромислове судно "Барс" з Херсона, на борту якого виявлено 440 кілограмів незаконно виловлених осетрів, севрюг та камбал-калканів.

Як повідомили  у прес-службі Державної прикордонної служби України, правоохоронці завчасно дізналися про можливу браконьєрську діяльність моряків. Коли "Барс" повернувся з промислу в порт Херсона, для його перевірки була сформована спільна оглядова група прикордонників, співробітників СБУ, МВС та Держрибохорони.

Під час перевірки рибалки категорично відмовлялися відкривати люк ємності для води. Це вони мотивували тим, що відсутній компетентний фахівець. Причина виявилася більш банальною – у зачиненій ємності заховали мішки з 3 осетрами (майже 12 кг), 16 севрюгами (більше 66 кг) та 120 камбалами-калканами (майже 364 кг), а також 3 сітки.

Браконьєрський улов на цей час передали в рибоохорону. Матеріали про правопорушення, передбачене статтею 249 Кримінального кодексу України "Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом", передали в прокуратуру.

Читайте також:

На Прикарпатті поранений ведмідь розірвав браконьєра

Браконьєрів піймали на Десні

Пташиний грип у Криму спровокували браконьєри

Браконьєри-чиновники на Харківщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: