Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прикордонники посилили контроль на пунктах пропуску до країн ЄС

Такі заходи сприятимуть контролю над протиправною діяльністю.

Державна прикордонна служба України посилила контроль на особливо загрозливих ділянках кордону, зокрема на пунктах пропуску з Європейським союзом, а також на Сході.

Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

"Активні дії з протидії протиправній діяльності проводяться, в першу чергу у зв'язку з можливою активізацією протиправної діяльності, пов’язаної з переміщенням сигарет та груп нелегальних мігрантів, та з метою швидкого реагування на можливі правопорушення на найбільш загрозливих напрямках. Посилення протидії протиправній діяльності триватиме до кінця січня 2018 року на ділянках відповідальності Східного, Північного та Західного регіональних управлінь", - йдеться у повідомленні.

Для цього ДПСУ залучила понад 200 військовослужбовців Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, Головного центру підготовки особового складу імені генерал-майора Ігоря Момота та інших резервів прикордонного відомства. 

Резерви прикордонників до кінця тижня прибудуть на всі пункти пропуску, що потребують посилення кордону. Вже понад 50 осіб прибули для виконання завдань у зоні відповідальності Чернівецького прикордонного загону.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року Державна прикордонна служба України запровадила фіксацію біометричних даних іноземців та осіб без громадянства з 70 держав, серед яких і Російська Федерація. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції