Прикордонники розповіли про підступні провокації бойовиків на пунктах пропуску Донбасу

Прикордонники розповіли про підступні провокації бойовиків на пунктах пропуску Донбасу

Провокації зафіксовано на трьох КПВВ.

Російські окупанти на Донбасі протягом грудня декілька разів влаштовували провокації на контрольних пунктах в'їзду-виїзду. Бойовики навмисно створювали чергу на КПВВ, а після певного часу роботи масово пропускали людей на підконтрольну українській владі територію. 

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

"Проросійські найманці навмисно створюють чергу, а після визначеного часу роботи КПВВ масово пропускають людей на підконтрольну українській владі територію. Такі дії несуть потенційну загрозу для життя та здоров’я громадян, оскільки перетин лінії розмежування в темний час, або взагалі – залишення людей на ночівлю в так званій "сірій зоні" може значного загострити безпекову ситуацію", - кажуть у відомстві.

Як зазначається, подібні провокації було зафіксовано у грудні на КПВВ "Гнутове", "Новотроїцьке" та "Майорське". Уточнюється, що загалом від початку поточного місяця прикордонники зі складу Об’єднаних сил організували заходи щодо додаткового оформлення 266 громадян, зокрема 14 дітей, та їхнього пропуску через лінію розмежування.

"Опубліковано п'ять випадків, коли після 17.00 з тимчасово окупованої території України прибувала значна кількість громадян та автомобілів. За рішенням командувача Об’єднаних сил роботу зазначених КПВВ було продовжено", - сказано у повідомленні.

Провокації на КПВВ
Державна прикордонна служба України
Інфографіка порушень на КПВВ

Нагадаємо, від першого грудня всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил переходять на графік зимового періоду. Пропуск осіб і транспортних засобів через лінію розмежування буде здійснюватися щоденно від 08:00 до 17:00. 

Відео Потік людей через КПВВ у Станиці Луганській значно збільшився

У Станиці Луганській зводять міст - будівельні роботи йдуть за графіком, шлях на окуповану територію мають збудувати за п'ять тижнів. Про це повідомляють у луганській військово-цивільній адміністрації. Водночас, прикордонники кажуть, потік людей через КПВВ збільшився.  

Потік людей через КПВВ у Станиці Луганській значно збільшився

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів