Прикордонники розповіли про стійку тенденцію до зниження потоку через адмінмежу до окупованого Криму

На КПВВ "Каланчак" та "Чаплинка" відсутні черги, бо там мінімальний трафік.

Кількість людей, що перетинають адмінмежу із окупованим Кримом з 2015 року зменшилася у 3,5 рази.

Про це розповів речник Державної прикордонної служби Олег Слободян, пише "Українська правда".

"Ми з місяця в місяць, з року в рік бачимо стійку тенденцію до зниження потоку через адмінмежу… Якщо взагалі говорити про тенденцію по роках, то починаючи з 2015 року трафік зменшився більше ніж в 3,5 рази. Тобто тенденція є абсолютно сталою і абсолютно підтверджена статистикою", - сказав він.

Також Слободян розповів, що на КПВВ "Каланчак" та "Чаплинка" відсутні черги, бо там мінімальний трафік.

"Якщо говорити про "Чонгар" з нашого боку, то і там не було б скупчення автотранспорту, бо кількість людей, які їдуть – невелика. Але, для того, щоб створювати картинку нібито вдалого туристичного сезону росіяни на півострові, на їхньому пропуску повільно оформляють транспортні засоби, не більше 4-5 за годину спеціально для того щоб накопичувалися автомобілі", - розповів Слободян.

Окрім того, речник Держприкордонслужби розповів про маніпуляційні дії з боку росіян.

"І прискорюються вони тільки в тому випадку, коли з'являються журналісти російських каналів. Тоді вони прискорюються, навіть більше ніж цього потребує ситуація, показуючи, що нібито вони швидко працюють, а на українській стороні черги. Це спеціальний маніпуляційний хід, який ми спостерігаємо з другої половини травня", - сказав він. 

Зауважимо, що сьогодні, 4 серпня, Держприкордонслужба опублікувала статистику за липень щодо кількості людей і автомобілів, що перетнули адмінмежу із Кримом з обох боків.

Нагадаємо, потік відпочивальників до анексованого Росією Криму на початку турсезону впав майже на 40 відсотків. Серед причин зменшення інтересу росіян до півострова - високі ціни на авіаквитки і холодна погода.

ВідеоЖурналісти ТСН дослідили зміни туристичних вподобань після анексії Криму

Залиште свій коментар