Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прикордонники спростували чутки про навалу українських туристів в окупованому Криму

Пасажиропотік з материкової України значно зменшився.

Цього червня охоочих поїхати з материкової України до окупованого Криму значно поменшало, порівняно з минулим. Про це повідомив на брифінгу у Києві речник Держприкордонної служби Олег Слободян, передає кореспондент ТСН.

Кількість громадян, які перетнули кордон у червні 2016 року, зменшилась на чверть порівняно з червнем-2015. Машин виїхало вдвічі менше.

"Спостерігається зменшення пасажиропотоку на тимчасово окуповану територію Криму. В червні адміністративну межу перетнули 180 тисяч громадян, що на 60 тисяч менше, ніж у червні 2015 року. Також зменшився майже у два рази потік транспортних засобів – 32 тисячі у 2016-му році проти 62 тисяч у 2015-му. тобто інформація про нібито навалу туристів з материкової України на територію тимчасово окупованого Криму, що періодично розповсюджують проросійські ЗМІ, не відповідають дійсності", - прокоментував Слободян.

Водночас у ДПСУ зазначають, що черги авто на прикордонному контролі є, але їх створює сторона окупаційної влади. Як пояснюють прикордонники, з того боку Криму нерідко припиняють пропуск машин або довго оформлюють, через що штучно виникають черги.

Ситуацію на пляжах окупованого Криму можна побачити у режимі реального часу: Онлайн-трансляція з пляжів окупованого Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції