Українські прикордонники пропустили російських спостерігачів

Після кількагодинної перевірки документів 90 російських спостерігачів пропустили через український кордон.

Прикордонники України дозволили в'їзд на територію країни групі російських спостерігачів від організацій CIS-EMO, які були зупинені на прикордонному переході в Харківській області.

"Після багатогодинних переговорів і з'ясування ситуації прикордонники пропустили на територію України спостерігачів від нашої організації. Всі вони офіційно зареєстровані в ЦВК України, однак мандатів у них на руках не було, тому що документи знаходяться в штабі місії в Донецьку", - сказав Мартинов.

За його словами, після того, як керівництво українського прикордонного загону з'ясувало всі обставини справи та повноваження спостерігачів підтвердилися, автобуси з ними були пропущені через пункт пропуску.

У Держприкордонслужбі в свою чергу повідомили, що не затримували російських спостерігачів від місії CIS-EMO.

Там пояснили, що оформлення проходило довго, група спостерігачів велика, і кожного росіянина перевіряли на наявність реєстрації у ЦВК України.

Раніше представники місії CIS-EMO заявили, що 6 лютого о 6:30 ранку в пункті пропуску Гоптівка були затримані два автобуси зі спостерігачами місії CIS-EMO, в яких перебувало 92 спостерігача - громадян Росії.

Усього ж ЦВК України на другому турі виборів президента України зареєстрував понад 450 спостерігачів CIS-EMO, включаючи представників Росії, Польщі, Німеччини, Вірменії, Киргизії, Білорусії.

Читайте також:

Російських спостерігачів затримали на кордоні з Україною

Грузинські спостерігачі все ж приїдуть в Україну

Янукович пригрозив "псевдоспостерігачам" своєю донецькою вдачею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: