Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прикордонники та СБУ прокоментували появу російських пропагандистів в Києві

Гості з півночі не афішували свою приналежність до ЗМІ.

Державна прикордонна служба України не мала інформації про заборону на в’їзд в Україну членів знімальної групи телеканалу "Звезда", який належить міністерству оборони РФ. Про це повідомляє Громадське.

Зі слів речника ДПСУ Андрія Демченка, журналістка Діана Сіразі та оператор Олександр Столєров перетинали кордон "як звичайні громадяни РФ". "На момент перетину кордону не було встановлено, що вони незаконно відвідували тимчасово окуповані території України. Відповідно, інспектор прийняв рішення про їх пропуск", — пояснив він і додав, що на росіян може очікувати адміністративна відповідальність за проведення знімань у приміщенні аеропорту без дозволу.

Демченко наголосив, що дії знімальної групи телеканалу "Звезда" після проходження митних процедур і паспортного контролю вже не підлягають компетенції Держприкордонслужби. Своєю чергою, речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська повідомила, що відомство готове затримати й вислати журналістку та оператора, якщо для цього будуть підстави. "У разі порушення ними закону вони будуть затримані та вислані з країни", — заявила вона.

Як повідомлялося, напередодні журналісти російського державного телеканалу "Звезда", що належить міноборони РФ, зуміли потрапити на територію України. Речник російського президента Дмитро Пєсков уже назвав це "позитивним знаком".

Відео Засоромили на весь світ: російських пропагандистів "затролили" у Страсбурзі

Там проходить світовий форум за демократію. Коли російські пропагандисти почали розмірковувати про втрату довіри до ЗМІ на прикладі Сполучених Штатів і Британії, представники Франції спитали їх - чому ж не згадують Росію? Водночас українська делегація та інші учасники форуму встали з плакатами "Пропаганда - це не журналістика".  

Засоромили на весь світ: російських пропагандистів "затролили" у Страсбурзі

Залиште свій коментар

Вибір редакції