Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прикордонники вивчають інформацію про "український слід" терориста з Нової Зеландії

Про свій візит той повідомив у маніфесті перед кривавим нападом.

У жахливому новозеландському теракті є згадка про Україну. Нашу державу в своєму маніфесті згадав один з терористів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

28-річний Брентон Таррант написав, що на Заході немає жодного місця, якого не торкнулася би міграція. Він перелічив п’ять держав, зокрема й Україну, та зауважив, що був у цих країнах.

ВідеоТерорист з Нової Зеландії згадав у своєму маніфесті про Україну

Терорист з Нової Зеландії згадав у своєму маніфесті про Україну 28-річний Брентон Таррант написав, що на Заході немає жодного місця, якого не торкнулася би міграція. Перелічив 5 держав, зокрема, Україну. І зауважив, що був у цих країнах.

Терорист з Нової Зеландії згадав у своєму маніфесті про Україну

Із запитом, чи правда це, ТСН звернулася до Державної прикордонної служби України. Там повідомили, що таку інформацію бачили і наразі вивчають її.

Як повідомлялося, у місті Крайстчерч в Новій Зеландії невідомі відкрили стрілянину в двох мечетях. Жахливу розправу нападники транслювали наживо в інтернеті. Поліція на місці злочину затримала чотирьох осіб. За інформацією прем'єр-міністра країни Джасінди Ардерн, люди гинули в мечеті міста Крайстчерч біля парку Хаглі та в Лінвуді. Практично одночасно робот-сапер поліції знешкодив підозрілі рюкзаки на вокзалі Окленду. Влада країни оголосила напад терактом. Комісар поліції Крайстчерча Майк Буш зізнався, що до сьогоднішнього дня не мав жодної інформації про нападників. Фонд Givealittle зібрав кілька сотень тисяч доларів для допомоги сім'ям жертв і постраждалих унаслідок теракту.

Праворадикальний австралієць Брентон Таррант – головний підозрюваний у цій справі. Він вважає себе расистом і фашистом, а до цього публікував "маніфест", де виступив проти мігрантів та писав про "білий геноцид". З його слів, ідейним натхненником злочину став норвезький терорист Андерс Брейвік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції