Прикордонники виявили два турецьких судна біля острова Зміїний

Прикордонники повідомили про них берегову охорону Туреччини, прикордонну поліцію Румунії та Болгарії.

Українські прикордонники видворили з виключної економічної зони України біля острова Зміїний два іноземних судна, які вели незаконний промисел риби.

Як повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України, учора патрульний літак АН-26 виявив за 90 морських миль на південний схід від острова Зміїний два рибальських судна. Плавзасоби, що ловили рибу забороненими донними тралами були без прапорів та розпізнавальних знаків, однак льотчики помітили, що конструктивні особливості та форми шхун характерні для рибопромислових суден Туреччини.

Завдяки координації екіпажів патрульного літака та корабля Морської охорони Держприкордонслужби "Григорій Куропятников" браконьєри були видворені за межі виключної (морської) економічної зони України. Також прикордонники повідомили про них берегову охорону Туреччини, прикордонну поліцію Румунії та Болгарії.

У повідомленні зазначається, що іноземні рибалки, як і вітчизняні браконьєри, часто використовують засобами лову, які завдають непоправної шкоди екології. Нерідко вони використовують донні трали, а їхньою головною метою є цінні та рідкісні види риби. Лише за січень-лютий 2009 року співробітники Держприкордонслужби вилучили понад 400 засобів незаконного лову, близько 3-х кілометрів браконьєрських сіток та 16 тонн риби й морепродуктів.

Знаючи про можливу активізацію браконьєрів, особливо у найбагатших районах - поблизу острова Зміїного, мису Тарханкут, в Азовському морі прикордонники вживають ефективних заходів протидії. Морська ділянка контролюється візуально, за допомогою радіолокаторів, силами кораблів і катерів Морської охорони, а також авіації. Протидія незаконному промислу в Чорному та Азовському морях постійно координується прикордонними службами, морськими (береговими) охоронами сусідніх країн.

Читайте також:

На українському кордоні замерзають 20 російських верблюдів

Українка програла суд польським прикордонникам

"Ялта" в полоні у російських "піратів"

Карпачова спростувала причетність своїх людей до браконьєрства у Чорнобильській зоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: