Прикордонники виявили літак з контрабандою, що порушив кордон

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прикордонники виявили літак з контрабандою, що порушив кордон

Держприкордонслужба України

Літак приземлився в Житомирській області, що знаходилися в ньому особи затримані, вони підозрюються в контрабанді сигарет.

Прикордонники ввечері 28 квітня зафіксували порушення повітряного кордону України з боку Румунії. 

Про це повідомила пресслужба МВС України.

Після виявлення повітряного судна, яке незаконно перетнуло україно-румунський кордон, його почали відстежувати. З радарів літак зник в районі одного з населених пунктів Житомирської області.

"Проведені пошуки порушників співробітниками оперативно-розшукового підрозділу Житомирського прикордонного загону спільно з представниками Національної поліції України та Служби безпеки України дозволили виявити місце можливої посадки повітряного судна", - йдеться у повідомленні.

Під час огляду ангарів правоохоронці знайшли легкомоторний літак без бортового номеру. Крім цього, встановлено осіб, можливо причетних до незаконного переміщення тютюнових виробів через державний кордон. Оперативно-розшукові заходи тривають.

Раніше Служба безпеки України викрила організовану злочинну групу, яка незаконно ввозила медичні препарати невідомого походження та якості, зокрема засоби, рекомендовані під час згортання крові при COVID-19. 

Наступна публікація