Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прилуки опинились на межі техногенної катастрофи: місто залишилось без води

Прорив комунікацій досі не знайдений, комунальники лише відкачують воду.

Прилуки опинились на межі техногенної катастрофи, бо вже 3 дні місто без води через аварію на колекторі. Дірку в комунікаціях не можуть не лише залатати, її все ще не можуть знайти, йдеться у ТСН.16:45.

В місті стався провал ґрунту глибиною близько 8 метрів – причини його обвалу поки невідомі. Ймовірно, саме в цьому місці і стався прорив.

Колекторний колодязь розташований на глибині 14 метрів і для того, щоб до нього дістатися, треба вирити яму метрів зо 20 глибиною. Однак у ямі-проваллі стоїть вода, яку намагаються відкачати помпою.

Ввечері та вранці у Прилуках вмикають воду, і ця яма знову наповнюється водою з прориву труби, який поки не виявили напевне. Таким чином вже чотири дні поспіль комунальники роблять те, що відкачують воду з цієї ями та колодязів навкруги. До ремонту комунікацій ще не ставали.

ВідеоМісто Прилуки три дні залишається без води через аварію на каналізації

Місто на межі техногенної катастрофи. Дірку в комунікаціях не можуть не лише залатати, її все ще не можуть знайти. Ліквідація наслідків аварії зводиться до того, що чотири дні комунальники просто викачують воду із ям. Замість того, щоб залатати дірку, яка утворилася під землею.

Місто Прилуки три дні залишається без води через аварію на каналізації

Тим часом у населення в часи, коли вмикається вода, з унітазів починають витікати нечистоти.

В мерії кажуть, що в них ситуація під контролем. Сьогодні місцева адміністрація вирішила 1 млн 700 тис. грн, призначених для ремонту доріг, перенаправити на ремонт комунікацій.

Волонтери кажуть, що екскаватор, який перебуває на місці прориву і буде копати яму, надали саме вони, а не місцева влада.

Ситуація погіршується тим, що в години, коли вимикають воду, автоматично зникає й опалення.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції