Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Приміряти бронежилет та прогулятись в алкоокулярах. Поліцейські у 37 містах влаштували пізнавальні акції

Такі розваги влаштовують третій рік поспіль.

Бронежилети, гучномовці та сирени - усім цим сьогодні змогли погратися тисячі дітей по всій країні. У 37 містах патрульні зорганізували акції, де кожен зміг себе відчути поліцейським і побавитися відповідними атрибутами, йдеться у ТСН.19:30.

Ганнуся вперше тримає в руках рацію та відпускати не поспішає. Кожен атрибут у машині патрульного розглядає з цікавістю. Маленький Тимко вже вивчив, як вмикати різні сигнали сирени, а от з блимавками знадобилась допомога.

Так поліцейські вітають малечу з Різдвом. Уже третій рік поспіль дають кожному можливість погратися цікавими приладами, якими щодня користуються патрульні. За участь заоохочують цукерками та книжечками.

"Ми запровадили задля того, щоби бути ще ближчими до наших, в даному контексті, до наших найменших громадян, бути з ними, спілкуватися, показувати їм роботу патрульної поліції", - пояснює мету акції перший заступник керівника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Відео У 37 містах України патрульні влаштували акції для дітей та дорослих

Бронежилети, гучномовці та сирени. Усім цим сьогодні змогли погратися тисячі дітей по всій країні. У 37-ми містах патрульні зорганізували акції, де кожен зміг себе відчути поліцейським і побавитися відповідними атрибутами. Дітей розважали машинами, а дорослих - алко-окулярами. ТСН знайшла і для себе розвагу.  

У 37 містах України патрульні влаштували акції для дітей та дорослих

Для дорослих розвага - алкоокуляри, що імітують стан сп'яніння.

"Відчуття вражаючі, я навіть не думав, що може бути такий ефект просто від окулярів", - каже чоловік, який спробував приладдя на собі.

За спільне фото з поліцейськими доводиться платити обіцянками – не порушувати правил. Приміряти бронежилет та каску вишикується чимала черга. Для дітей захисні засоби набагато легші за справжні, тож витримує їх навіть 4-річний Матвійко.

Розважають малечу і коні. Із Тартаком уже сфотографувався не один десяток дітей. Та одна з найпопулярніших розваг - катання на патрульній машині. Від такої спокуси було важко втриматися.

Кореспондент ТСН Інна Власова

Залиште свій коментар

Вибір редакції