Приміські маршрутки платитимуть за в'їзд до Києва

КМДА винесла на громадське обговорення проект розпорядження, яке робить для приміських маршруток та автобусів в'їзд до Києва платним.

Київська міська держадміністрація опублікувала проект розпорядження, згідно якому маршрути і автобуси, що прибувають до Києва з інших населених пунктів, тепер зможуть підвозити пасажирів тільки до найближчої до в'їзду до міста автобусної станції. Щоб отримати від влади дозвіл на в'їзд до столиці, перевізники зобов'язані вкласти угоду про відшкодування витрат на утримання і ремонт вулиць. На думку чиновників КМДА, ухвалення даного рішення допоможе розвантажити вулиці і отримати додаткові кошти на їх ремонт.

Проект винесений на громадське обговорення, яке триватиме до 6 березня.

Директор київської компанії-перевізника ТОВ "Кийтранс-2005" Юрій Ковальович вітає можливе ухвалення даного документа. "Тепер менше буде заторів на дорогах. Нам таке вирішення міської влади принесе додаткові кошти", - сказав Ковальович.

У свою чергу, виконавчий директор Української асоціації автоперевізників Валерій Липецький вважає, що положення, яке зобов'язує перевізника укладати додаткову угоду для в'їзду до міста, є лазівкою для корупції. "Більше 13 тис. машин, автобусів, мікроавтобусів щодня в'їжджають до Києва і спрямовуються до центру. Якщо хоч половина перевізників звернеться в мерію за відповідним документом, можна уявити, скільки заробить на цьому КМДА і що залишиться від позитивних наслідків обговорюваного акту", - заявив Липецький.

Нагадаємо, 7 лютого прокуратура міста Києва визнала рішення міської влади про стягнення оплати за в'їзд у столицю таким, що порушує Конституцію.

Як зазначається в рішенні, ”чинним законодавством України не передбачено такий вид місцевого збору. Крім того, відповідно до чинного законодавства, податки і збори (обов`язкові платежі), стягування яких не передбачене законом, сплаті не підлягають”.

Читайте також:
Прокуратура вимагає скасувати "незаконні" тарифи Черновецького
Ющенко готовий звільнити Черновецького з мерії
За гастролі в Києві іноземним виконавцям доведеться платити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: