Принц Бельгії приїде в Україну з економічною місією

Принц-наступник Королівства Бельгії Філіп у листопаді приїде до Віктора Януковича та Миколи Азарова з "економічною місією".

Україну з економічною місією відвідає принц-наступник Королівства Бельгії Філіп. Візит принца запланований на 21-24 листопада цього року.

Попередня програма візиту передбачає зустріч принца Філіпа з президентом України Віктором Януковичем, прем'єром Миколою Азаровим, главою МЗС Костянтином Грищенком, повідомила прес-служба Мінекономіки.

Крім того, під час візиту принца відбудеться спільне відкриття українсько-бельгійського бізнес-форуму.

Питання підготовки цього візиту 13 серпня обговорили міністр економіки Василь Цушко і посол Бельгії в Україні Марк Вінк.

Сторони погодилися вже найближчим часом активізувати роботу, спрямовану на експертне визначення та реалізацію спільних інвестиційно-інноваційних проектів, зокрема у галузі модернізації систем енергопостачання, енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії.

Довідка: у січні-травні 2010 року, порівняно з відповідним періодом попереднього року, обсяги двосторонньої торгівлі між Україною та Бельгією зросли на 19% до 284 млн доларів. При цьому експорт товарів з України зріс на 41% до 99 млн доларів, а імпорт товарів з Бельгії – на 10% до майже 186 млн доларів.

Читайте також:

Цушко порадив українцям їхати "вчитися виживати" до Африки

Янукович запросив Платіні до України

Янукович готується відвідати Німеччину, Францію, Британію та Китай

Уряд: Митному союзу не вигідна Україна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: