Присилав фото статевих органів: у Рівненській області вчитель танців розбещував 10-річну дівчинку

Присилав фото статевих органів: у Рівненській області вчитель танців розбещував 10-річну дівчинку

Фото побачила мати дівчинки та звернулась до поліції.

У м. Здолбунів Рівненської області 21-річний викладач хореографії присилав своїй 10-річній учениці інтимні фото. За це чоловіку загрожує до 8 років ув'язнення. 

Про це йдеться в сюжеті на телеканалі "Україна 24".

21-річний хореограф для занять орендував зал в одній із шкіл Здолбунова. Там він проводив свої уроки. Одній із своїх учениць молодик присилав фото інтимного змісту. Це побачила мати 10-річної дівчинки та звернулась до поліції. Слідчі провели експертизу фото та визнали їх порнографічними. 

"Він відправляв на її мобільний телефон фото статевих органів. І спонукав робити її такі ж дії – відправляти на телефон фото свого тіла", - сказав керівник Здолбунівської окружної прокуратури Олександр Войтюк.

Про підозрюваного відомо те, що він - місцевий житель. Гурток у школі хореограф відкрив близько пів року тому, за заняття брав 400 грн на місць. Свою вину молодик заперечує. Батьки інших дітей повідомили, що не мають претензій до вчителя. 

Викладача хореографії затримали. Суд обрав йому міру запобіжного заходу - цілодобовий домашній арешт.  У прокуратурі наголосили, що будуть подавати апеляцію і вимагати замінити запобіжний захід на утримання підозрюваного в СІЗО. Чоловіку загрожує до 8 років в'язниці.

Нагадаємо, під Житомиром хрещений ґвалтував похресницю, а батьки знали і мовчали

Суд обрав запобіжний захід фотографу, якого звинувачують у педофілії

Суд обрав запобіжний захід фотографу, якого звинувачують у педофілії

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація