Пристайко обіцяє звернутися до країн "нормандського формату" через збільшення обстрілів на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він обговорив це з головою ОБСЄ.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що Україна звернеться до країн "нормандського формату" (Німеччини, Франції та Росії) через збільшення обстрілів на Донбасі. Про це він розповів під час пресконференції.

За його словами, в Україні стурбовані збільшенням обстрілів російськими окупантами українських позицій на Донбасі. "Це ми обговорювали з новим чинним головою ОБСЄ, і що це означає взагалі, чи означає спробою зриву процесу чи збіг багатьох факторів, які призвели до зростання обстрілів?" - заявив Пристайко.

У зв'язку з цим, міністр вважає за необхідне, щоб Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ спостерігала за ситуацією впродовж 24 годин на добу, а також посилити технічні можливості спостерігачів.

"Наскільки цей процес може привести до того завершення, на яке ми всі з вами розраховуємо, я думаю, що буде реакція на такі обстріли з боку української сторони. Ми будемо тоді пробувати терміново зв`язатися з нашими партнерами по "нормандському" (формату), тому що ми, дійсно, так само, як і ви, бачимо, що домовленості не спрацьовують", - додав він.

Нагадаємо, раніше Пристайко заявив, що заміну Мінським угодам треба буде шукати, якщо на окупованих територіях цього року не відбудуться вибори, а нове розведення затягнеться. 

Відео Нормалізації відносин із Росією не буде до припинення її спроб дестабілізації світу - Борис Джонсон

Із Борисом Джонсон господар Кремля поговорив на полях Берлінського саміту щодо мирного врегулювання у Лівії. Прем'єр-міністр Сполученого Королівства нагадав Путіну про випадок у Солсбері 2018 року. Тоді двоє  російських шпигунів застосували хімічну зброю проти колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки.  

Нормалізації відносин із Росією не буде до припинення її спроб дестабілізації світу - Борис Джонсон

Залиште свій коментар

Вибір редакції