"Політика - це не ваше". Пристайко розкритикував Apple через визнання анексованого Криму частиною РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр закордонних справ порадив Apple займатися технологіями, а не політикою.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко 27 листопада на своїй сторінці у Twitter різко відреагував на інформацію, що компанія Apple визнала анексований Крим російським.

Спочатку міністр похвалив продукцію компанії, але порадив їм не втручатися у глобальну політику.

"IPhone - чудові продукти. Однак, Apple, будь ласка, займайтеся технологіями та розвагами. Глобальна політика - це не ваша сильна сторона", – звернувся він до американської компанії.

Пізніше Пристайко написав, ще один твіт, в якому знову звернувся до Apple: "Дозвольте мені пояснити вашими термінами. Уявіть, що ви кричите, що ваш дизайн та ідеї, роки роботи та частину вашого серця викрадені вашим найгіршим ворогом, але тоді ж хтось, хто в усьому не розуміється, просто начхав на вашу біль. Ось які почуття викликає визнання Криму російським".

Нагадаємо, 27 листопада голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Василь Піскарьов заявив, що компанія Apple визнала окуповані РФ українські Крим і Севастополь російськими.

"Apple внесла свої поправки в географічні назви суб'єкта (РФ - прим.ред.) Крим і міста федерального значення Севастополь (в продуктах компанії - прим.ред.). (Назви - прим.ред.) приведені у відповідність з Конституцією РФ", - сказав він.

Відео У компанії Apple анексований Крим підписали як частину Росії

Про зміни заявили в російські Держдумі - нібито, їх запровадили представники компанії на вимогу Москви. Севастополь у деяких додатках для IPhone справді підписано як "Росія". В українському МЗС ситуацію поки що не коментують.

У компанії Apple анексований Крим підписали як частину Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції