Пристайко розповів про перспективи запровадження подвійного громадянства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В МЗС розповіли деталі.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко розповів про можливе запровадження  в Україні подвійного громадянства. Про це він повідомив в інтерв’ю ТСН.ua.

Журналіст запитав у міністра про ініціативу президента про підготовку запровадженням дозволу на подвійне громадянство.

"Я би сказав, що зараз відбувається напрацювання концепції. Запропоновано декілька концепцій. Концепції іноді складні, іноді цікаві, наприклад, вихід на подвійне громадянство у двосторонніх відносинах із країною. Тобто, це буде визнаватись тими країнами, які готові до цього один на один із нами, на двосторонній основі. Можливе більш широке залучення українців за кордоном. Наприклад, документ, який ми зараз видаємо, документ закордонного українця, також буде братись до уваги. Є певна низка концепцій, які ми зараз опрацьовуємо. Не забудьте, що до цього процесу залучені дуже багато українських органів: і міграційна служба, і СБУ, і прикордонники, і МЗС", - відповів Пристайко. 

За його словами, є дуже багато інституцій, які мають висловитись про цю ідея. "Відбуваються дискусії між ними, і я думаю далі ми будемо залучати більше і більше депутатський корпус, щоб вони стали частиною процесу, тобто передати вже наші напрацювання далі до депутатів", - додав він.

Нагадаємо, 26 жовтня віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що в Україні потрібно запровадити подвійне громадянство для українців з діаспори.

Відео Вільний роумінг та промисловий безвіз: Пристайко назвав пріоритети в співпраці з ЄС

В ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розповів, що найближчим часом українцям планують додати до безвізу вільний роумінг в країнах-членах ЄС, а також спростити обіг товарів  

Вільний роумінг та промисловий безвіз: Пристайко назвав пріоритети в співпраці з ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції