Пристайко заявив про можливість відновлення залізничного сполучення з ОРДЛО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Натомість мостом у Станиці мають пустити автомобілі.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив про те, що через лінію розмежування на Донбасі може бути відновлене залізничне сполучення.

За місяць-півтора у Станиці Луганській через відбудований міст мають пустити авто. А пізніше можуть з’явитися інші мости та нові перехідні пункти.

"Можливо, з’явиться залізничне сполучення, аби люди могли комфортно переїжджати з одного боку лінії розмежування на інший", – сказав Пристайко в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

Наразі частина залізничних доріг на Донбасі контролюється бойовиками та російськими окупантами.

Нагадаємо, українська сторона завершила підготовчі роботи з відновлення зруйнованої частини мосту на ділянці розведення №1 у Станиці Луганській. Конструкція значно облегшує перехід, а особливо важливо це для людей літнього віку та на інвалідних візках. Раніше їм доводилося долати складний перехід через розлом мосту, зробити це без сторонньої допомоги було й геть неможливо. Тимчасовий міст має діяти до двох місяців. 

Відео У Станиці Луганській запрацював допоміжний міст через річку Сіверський Донець

У Станиці Луганській Україна збудувала допоміжний міст, аби місцеві жителі не наражались на небезпеку крокуючи зруйнованим переходом. Проте, на нових рубежах, куди відійшли наші підрозділи після відведення, щовечора спалахує війна.  

У Станиці Луганській запрацював допоміжний міст через річку Сіверський Донець

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції