ПриватБанк оголосив нагороду 25 тисяч гривень за допомогу в затриманні підривників банкомату у Покрові

 Сейфова частина банкомату залишилася неушкодженою.

ПриватБанк оголосив про гарантовану виплату винагороди в розмірі 25 тисяч гривень за будь-яку інформацію, яка допоможе затримати злочинців, які підірвали банкомат в Дніпропетровська області.

Як повідомили в Службі безпеки банку, злочин було скоєно вночі 10 вересня в Покрові Дніпропетровської області.

Підійшовши до приміщення продовольчого магазину, де встановлений банкомат, невідомі злочинці закріпили на фасадній частині банкомату гранату РГД-5 і висмикнули чеку, унаслідок була зруйнована вибухом фасадна частина банкомату.

При цьому, сейфова частину банкомату залишилася непошкодженою, злочинцям не вдалося отримати доступ до грошових коштів.

Наряду поліції затримати злочинців не вдалося. Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група територіального ОВС, відкрито кримінальне провадження.

"Я впевнений, що підривники банкомата, використовували бойову гранату в житловому кварталі, будуть затримані протягом найближчих днів, як правило, такі злочини розкриваються по гарячих слідах, а злочинці залишили після себе досить "слідів", – говорить керівник Служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижанівський.

Передати інформацію в банк можна за телефонами: (056) 716-35-02, (067) 565-12-34, e-mail: security@privatbank.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

В рамках програми "ПриватБанк проти злочинності" банк гарантує винагороду за інформацію, яка сприятиме розкриттю будь-якого злочину, скоєного проти банку – від збройного нападу на відділення до отримання кредиту за підробленим паспортом. За останні два роки 95% злочинів були розкриті протягом декількох днів після здійснення.

Залиште свій коментар

Наступна публікація