Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вода до Криму: як ВР ледве не посприяла відновленню водопостачання до окупованого півострова

Вода до Криму: як ВР ледве не посприяла відновленню водопостачання до окупованого півострова

Експерти кажуть: подача води з материка може безповоротно визнати вкрадений півострів "російським".

Пустити "по-тихому" дніпровську воду до окупованого Криму. Такий сценарій мав всі шанси початися минулого тижня.

Справа в тому, що Верховна Рада розглядала два ніби-то непримітних законопроєкти, у яких йшлося про перелік різних державних підприємств, які не можна віддавати у приватні руки, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Та от серйозний "підводний камінь" у цій законодавчій течії встигли побачити депутати, а тому за список не проголосували.

Виявилося, що управління Північно-Кримського каналу та Головного Каховського магістрального каналу вивели із недоторканих стратегічних об'єктів. 

Про хитру маніпуляцію і можливість її застосування кореспондент ТСН Андрій Орляк розказав у своєму спеціальному репортажі ще на початку весни. Тоді він нас всіх заспокоїв, бо показав, що офіційно дніпровську воду пустити по Північно-Кримському каналу до анексованого півострова важко навіть технологічно.

Але все може бути по-іншому, якщо управління стратегічним каналом потрапить у приватні руки. Те, що смикати за них зможуть з Москви, бо за ціною не постоять - навіть сумніватися важко. Експерти кажуть: подача води з материка може безповоротно визнати вкрадений півострів - російським... Ось чому вислів "лити воду на млин ворога" ніколи ще не був настільки доречним.

Відео Чому Верховна Рада не погодила приватизацію Північно-Кримського каналу

Пустити "по-тихому" дніпровську воду в окупований Крим - такий сценарій мав усі шанси початися вже цього тижня. Річ у тому, що Верховна Рада розглядала два нібито непримітних законопроєкти. В них йшлося про перелік різних державних підприємств, які не можна віддавати у приватні руки. Та от серйозний "підводний камінь" у цій законодавчій течії встигли побачити депутати. І за список - не проголосували.  

Чому Верховна Рада не погодила приватизацію Північно-Кримського каналу

Раніше повідомлялося, що в Криму спостерігають найсильнішу посуху за 150 років. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції