Приватна православна школа у Криму

Діти навчатимуться за загальноприйнятою програмою, однак обмеження кількості учнів у класах дозволить забезпечити індивідуальне виховання дитини.

У Севастополі сьогодні відкрито першу в Криму приватну православну школу.

Як передає УНІАН, школа розташована в екологічно чистому районі міста, поблизу моря. Навчальний заклад розміщується у спеціально збудованому триповерховому приміщенні, має просторе подвір’я і каплицю.

Школа
Архів
У Криму відкрилася перша православна школа
Діти навчатимуться за загальноприйнятою програмою, однак, як наголошувалося під час її відкриття, обмеження кількості учнів у класах (у перший клас набрано 16 дітей) дозволить реалізовувати ідеї особисто орієнтованої педагогіки і забезпечити індивідуальне виховання дитини.

Навчання охоплюватиме три основні напрямки:

по-перше, це допомога дитині у вихованні в собі духовності і православних добродіянь, любові і поваги до батьків, допомога у розумінні православ’я і залучення до нього (основи православної культури і православної етики);

по-друге, це мовний розвиток дитини (англійська, німецька та іспанська мови);

по-третє, це здоров’я дитини, її фізичне виховання і правильний розпорядок дня.

Діти проводитимуть у школі цілий день - з 8.20 до 17.00. День складатиметься з уроків, другого сніданку, обіду, прогулянки, виконання домашніх завдань з додатковою корекцією знань дитини, відвідування гуртків з живопису, хорового і сольного співу, золотошвейного мистецтва, макраме, бісероплетіння, конструювання і моделювання, спортивних секцій.

У школі запроваджено форму одягу як для учнів, так і для вчителів.

Засновниками школи є два місцевих підприємці, один з яких є депутатом Севастопольської міської ради.

Навчання у школі є платним, але сплату половини місячної суми взяли на себе засновники.

Відкриття школи відбулося за участю благочинного Севастопольського округу отця Геннадія, який прочитав молитву та освятив навчальний заклад.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: