Приватна територія Юрія Костенка

Кандидат у президенти, лідер Української народної партії Юрій Костенко пустив журналістів у свою квартиру та розповів про свою пристрасть - альпінізм.

Лідер Української народної партії Юрій Костенко відкрив для кореспондента ТСН своє приватне життя, запросивши його в гості до своєї нової київської квартири.

У трикімнатній квартирі в новому будинку Костенко з дружиною живе вже п'ятий рік. Стару квартиру Юрій Іванович залишив синові.

До нового помешкання у не надто вибагливого народного депутата було всього дві вимоги – щоб було якнайвище і відкривався гарний краєвид із вікна.

Такі смаки пояснюють тим, що Костенко – завзятий альпініст. Він професійно займається альпінізмом вже 30 років. За цей час побував на двох семитисячниках і проклав надскладний маршрут на гору Ак-Су, котрий тепер носить його ім'я. Мрією Костенка залишається підкорення Евереста.

Крім того, одного разу альпіністське спорядження стало в пригоді політику і вдома, коли у Костенків вітром зірвало дах. Кандидат у президенти самотужки відремонтував його.

Юрій Костенко особливо підкреслює, що він людина небагата. Мовляв, за роки, проведені в політиці, так і не навчився красти. Хоч за кордоном буває часто, об'їхав майже увесь світ, але живе там переважно у наметах.

Останні 30 років Костенко щоранку прокидається о шостій і робить зарядку. За це українські політики називають його між собою "Спортсменом".  

Читайте також:

Тимошенко і Ющенко розповіли, як щоранку думають про Україну

Голоси на виборах будуть купуватися по 800 гривень

Ющенка визнали найненависнішим кандидатом у президенти

Янукович має найбільше вчених ступенів серед кандидатів у президенти

ВідеоПриватна територія кандидата Костенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: