Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Приватні фірми наживають статки на землях Міністерства оборони

Підприємці родом із Миколаєва, а господар, подейкують, колишній генерал Міноборони.

У Міністерстві оборони земельний скандал. Земля, яка належить Білоцерківському навчальному полігону, опинилася в руках приватних фірм. Її нині готують до посівної. Натомість державна компанія Білоцерківський військторг, яка раніше обробляла цю землю і годувала армію, хоче повернути угіддя собі.

Державне підприємство Білоцерківський військовий торг раніше годувало армію. Із продуктів, вирощених на цих полях на території полігона. Проте міністерство не схотіло повертати підприємству гроші за харчі.

" В березні 2011 року міністерство винно було нам 47 мільйонів, для того щоб нам не виплачувати кошти, створив Єжель дві справи проти нас", - розповідає керівник відділу торгівлі БЦ Військторг Галина Шпічка.

За ці роки змінився не один міністр, а фірми які годують армію ті самі.

За шість років підприємство довели до банкрутства, а поки воно помирало, на ці поля завели вже приватну фірму "Солоха-Н", яке належало пану Лебединському.

Відео Полями Білоцерківського навчального полігону користуються приватні фірми

Щоби розрахуватися з кредиторами, військторг мав розпочати обробіток землі, яку підлеглі Міноборони структури здали Лебединському, і щойно працівники держпідприємства розпочали оранку, ними зацікавилися правоохоронці.

Замість того, щоби зупинити роботи взагалі, туди запустили приватні трактори.

Фірма родом із Миколаєва, а її господар, подейкують, колишній генерал Міноборони. Але на контакт він не виходить. Кажуть, окрім Білої Церкви, Лебединський узяв під своє крило й інші полігони по всій країні.

Директор державного підприємства все це розповідати відмовляється. Боїться, що її посадять.

Справу про незаконний обробіток землі державною компанією веде військова прокуратура.

Окрім військової прокуратури, конфліктом зацікавилась СБУ Києва та області. Але жодної подробиці про кримінальне провадження не розповідають. Лише допитують керівництво.

Із цих полів за сезон можна зібрати 250 мільйонів гривень прибутку. Інтереси державного підприємства не сильно турбують керівництво Міноборони й правоохоронців.

Здати ці землі в оренду без візи керівника квартирно-експлуатаційного управління Міноборони було б неможливим. Але від коментарів він відмовляється і знімати не дозволяє. У міністерстві оборони на запит журналістів ТСН так не відповіли.

Залиште свій коментар

Вибір редакції