Приватним охоронцям можуть дозволити застосовувати зброю

Нардпам рекомендують проголосувати за відповідний закон.

Правоохоронний комітет парламенту рекомендує народним депутатам прийняти у першому читанні законопроект, який дозволить приватним охоронним компаніям застосовувати вогнепальну зброю.

Як пише Українська правда, відповідним законопроектом пропонується надати суб'єктам охоронної діяльності, які використовують власний транспорт реагування та патрулюють спільно з органами внутрішніх справ, право на придбання, зберігання та використання короткоствольної напівавтоматичної нарізної вогнепальної зброї.

Право на зброю, види якої встановлюються урядом, матимуть виключно суб'єкти охоронної діяльності, які здійснюють охорону особливо важливих об'єктів права державної власності або надають охоронні послуги із залученням власного транспорту реагування та використанням пунктів централізованого спостереження та мають право на травматичну зброю вітчизняного виробництва.

Застосовувати зброю такі організації зможуть двох випадках: під час охорони майна та під час спільного патрулювання з працівниками органів внутрішніх справ.

Нагадаємо, що у Києві пожильці готельного комплексу відкрили вогонь по охороні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: