Привітайте Дмитра Табачника з Днем народження!

Дмитру Табачнику виповнилося 47 років. Ви можете привітати міністра із цим святом!

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник відзначає 47-й День народження. Ви можете привітати головного освітянина країни із цим святом і висловити йому свої побажання!

Табачник обіймає посаду міністра освіти з березня 2010 року. За цей час він став фігурантом кільком гучних скандалів. Його висловлювання щодо історії України, української мови та нації неодноразово викликали резонанс у суспільстві.

Також міністр нещодавно взяв участь у диктанті, присвяченому до Дня української писемності й мови. Диктант складався приблизно зі 100 слів, він диктувався по Національному радіо. У диктанті Табачник припустився однієї помилки - слово "доречі" міністр написав разом, тоді як правильно – окремо ("до речі").

Нагадаємо, Табачник – доктор історичних наук (1995), професор (1997), академік Академії правових наук України (2000), заслужений діяч науки і техніки України (2002), лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (1999), голова Спостережної ради Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (2006).

Ваші привітання та побажання міністру залишайте в коментарях до статті.

Читайте також:

Табачник переконаний, що українці вимруть через національну однорідність

Табачник заборонив посібник з історії, в якому сказано, що росіяни і українці різні

Табачник: Яка мова моя рідна? Спитайте у Тягнибока!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: