Привласнювала премії і цькувала вихователів: у Рівному завідувачка дитсадка потрапила у скандал

Привласнювала премії і цькувала вихователів: у Рівному завідувачка дитсадка потрапила у скандал

УНІАН

Стосовно дій керівниці закладу розпочали службову перевірку.

У Рівному завідувачка дошкільного закладу цькувала вихователів та привласнювала їхні премії. Відносно неї розпочато службове розслідування.

Про це повідомляє "Рівне Вечірнє" з посиланням на слова міського голови Рівного Олександра Третяка.

"Надійшла скарга, що звільнили виховательку дитсадка у день її народження. Директорка дитсадка № 4 створила їй нестерпні умови праці, постійно цькувала її. Почали розкручувати цю тему, виявилося, що це не один такий факт. Більше того, директорка нараховувала премії, які поверталися до неї в розмірі 70% через бухгалтерію", - розповів міський голова.

За розпорядженням мера у дитсадку почали службову перевірку.

"Ось уже місяць, як це все триває, і тільки зараз ми маємо серйозні офіційні підстави, щоб звільнити цього керівника. Це серйозний дзвіночок для всіх директорів навчальних закладів у Рівному. Ми спеціально створюємо антикорпуційний відділ, який буде моніторити такі ситуації", - зазначив міський голова.

За його словами, правоохоронні органи повідомлені про ситуацію, а за 2 роки керівниця закладу вже звільнила близько 10 працівників.

Нагадаємо, що у Харківській області керівниця дошкільного закладу отримувала подвійну зарплату. Жінка фабрикувала табелі обліку використання робочого часу.