Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Приїхав. Не поїв". Прикордонники не пустили до України ведучого російської кулінарної передачі

Британець, який працює у Росії, літав до Криму.

У аеропорту "Бориспіль" одного з пасажирів рейсу з Лондона не пустили до України та заборонили йому в'їзд на три роки. Про це повідомив речник Держприкордонної служби України Олег Слободян.

Під час оформлення пасажирів рейсу із британської столиці прикордонники виявили громадянина Великої Британії Джона Воррена Грема Бродеріпа, який працює журналістом та ведучим програми "Поедем, поедим" на одному із російських телеканалів.

Приїхав. Не поїв... Сьогодні в аеропорту Бориспіль під час оформлення пасажирів рейсу із Лондона виявлено громадянина...

Опубліковано Oleh Slobodyan Вівторок, 10 липня 2018 р.

"Було встановлено, що ця особа порушувала правила в'їзду/виїзду на/з тимчасово окупованої території Криму. У ході проведення співбесіди пасажир авіарейсу підтвердив, що відвідував тимчасово окуповану територію у вересні-жовтні 2015 року. В межах повноважень, на підставі виявленої інформації громадянин не був пропущений через Державний кордон України. Також йому заборонено в'їзд до України терміном на 3 роки", - повідомив Слободян.

Нагадаємо, на початку липня українські прикордонники відмовили російському журналісту каналу "Дождь" Олексію Коростельову, який їхав на тренінг журналістів-розслідувачів. Хоча він не був у Криму, однак не зміг підтвердити мети поїздки, а також не мав достатньої кількості грошей. 

Вибір редакції