Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Названа матір відлупцювала до реанімації 9-річного хлопчика-сироту

Методами виховання зацікавилися в поліції.

9-річного хлопчика рятували в реанімації на Закарпатті. Він твердить, що його побила мати-опікун, котра, крім рідних 5 дітей, взяла ще й 5 сиріт, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"У мене рідна мама померла, а я був в інтернаті. Мене інші взяли батьки та й побили. Ремнем та вішалкою", - розповів 9-річний Микола.

Лікарі кажуть, в обласну лікарню він потрапив з реанімації. Не міг навіть сидіти, на тілі не було живого місця. Деякі рани були такими глибокими, що довелося робити пересадку шкіри.

"Потрапив він сюди у стані середньої важкості після 3-денного лікування у нейроцентрі. Із гранулюючими ранами на спині. Була зроблена пересадка шкіри", - розповів лікар Мукачівської обласної лікарні Ростислав Заруба.

Сиріт Колю та чотирьох його сестричок три місяці тому взяла під опіку багатодітна сім'я. Через місяць знайома родини помітила на названих дітях синці.

"Кажу, Наталка, що це таке? Вона каже – не хотіла викашлювати. Коли мала бронхіт, не хотіла викашлювати. Тобто в одну сідницю я не могла колоти, бо там були синці. Била, скорше за все, вішалкою пластмассовою. Кажу, ну попробуй ласкою, може, дитина тебе не слухає. Вона каже: не вчіть мене виховувати інтернатівських дітей", - розповіла знайома родини Вікторія Коврова.

Відео 9-річній хлопчик твердить, що його побила мати-опікун

До соціальних служб із цим питанням зверталися двічі. Але ті під час перевірок нічого надзвичайного не виявляли. Не бачать свого недогляду і зараз.

"Ця сім'я була на постійному контролі. І досі ми з нею підтримуємо і в телефонному режимі, і так", - каже начальник управління у справах дітей Ужгородської міської ради Марія Арокгаті.

Хоча вже місяць як Коля припинив відвідувати школу. Мати передавала туди довідки, які сама ж і виписувала.

"Зараз може мама написати довідку, що вона лікує вдома. Багато є таких батьків, які не довіряють медикам. Це довідка від мами була, що вона лікує", - розповіла заступник директора Доманинської середньої школи Оксана Григорьєва.

Матері-опікуна вдома застати не вдалося. Вона з дітьми кудись поїхала. Правоохоронці чекають на неї, щоб з'ясувати, чи не знущалася жінка й з інших сиріт.

"Поки що відкрите кримінальне провадження по 166 статті – неналежне виховання, що призвело до самі вже знаєте яких наслідків. Допитані люди, призначено експертизи", - розповів керівник відділу Нацполіції Закарпаття Василь Мадяр.

Якщо виявиться, що сестричок Колі опікуни теж били, їх заберуть назад в інтернат. Хлопчик у родину вже напевне не повернеться. Матері за його катування загрожує 5-річне позбавлення волі. Проте у в'язницю вона не сяде, бо зараз на шостому місці вагітності.

Схожа біда сталася цими днями в іншому українському регіоні. На Хмельниччині 22-річна жінка відлупцювала власного малюка так, що він від голови до ніг покрився синцями. Трирічна дитина потрапила у лікарню з множинними забоями та була дуже перелякана. Під очима синьо, підборіддя здерте, ноги та тулуб у забоях.

Кореспондент ТСН Олександр Привалов

Залиште свій коментар

Вибір редакції